prawnik

Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 610

Skąd: Gwinea Bissau

PostWysłany: Wto, 13 Lis 2007 18:04    Temat postu: Akademia - Inpuls Siemianowice

W niedzielę, 18 listopada br. o godz. 16 Akademia Słowa Poznań podejmie w hali Gimnazjum nr 54 przy ul. Newtona 2 zespół Inpulsu Siemianowice Śląskie. [color=blue]Akademia zwycięstwem w Zgierzu nad Grembachem przerwała serię 3 porażek z rzędu i zajmuje 5. miejsce w tabeli. Inpuls z koloei w bieżących rozgrywkach potrafił zwyciężyć jedynie z mistrzem Polski, a w ost. kolejce odmówił gry z Kupczykiem Kraków i jest sklasyfikowany na przedostatniej, 12. pozycji.

Ostatnio zmieniony przez prawnik dnia Nie, 18 Lis 2007 23:42, w całości zmieniany 1 raz
Herflik

Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 180

Skąd: Chile

PostWysłany: Wto, 13 Lis 2007 20:39    Temat postu:

Akademia moim zdaniem powinna wygrać ten mecz. Inpuls pomimo zwycięstwa nad Clearexem nie jest szczególnie mocny w tym sezonie, poza tym Akademia ostatnio wygrała co może oznaczać koniec passy 4 meczy bez zwycięstwa. I po 3 mam nadzieję, że wreszcie zostanie wykorzystany atut własnej hali.

cityman

Dołączył: 24 Mar 2007
Posty: 23

PostWysłany: Czw, 15 Lis 2007 12:32    Temat postu:

Akademia musi wygrać ten mecz żeby gonić czołówkę. Dużo sie dzieje na górze tabeli także trzeba to wykorzystać.

prawnik

Posty: 610

PostWysłany: Czw, 15 Lis 2007 13:41    Temat postu:

Żeby móc pomarzyć o miejscu w czołówce Akademia musi wreszcie wygrywać we własnej hali. Sądząc po ostatnim wywiadzie Karola Bartkowiaka, zawodnicy doskonale o tym wiedzą i wyjdą do meczu zmobilizowani. Wierzę, że po meczu będziemy się cieszyć ze zwycięstwa naszych chłopaków.

prawnik

Posty: 610

PostWysłany: Nie, 18 Lis 2007 20:24    Temat postu:

Akademia wygrała 4:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, a zdobyli je kolejno Klaudiusz Hirsch, Daniel Lebiedziński dwie, Tomasz Zibert.

PostWysłany: Pon, 19 Lis 2007 9:28    Temat postu:

Więcej fanów na meczu i......SUKCES!Oby tak dalej!

Herflik

Posty: 180

Skąd: Chile

PostWysłany: Pon, 19 Lis 2007 18:23    Temat postu:

Forma naszych piłkarzy z całą pewnością lepsza niż w poprzednich meczach. Brakowało tylko wykończenia wielu sytuacji. Swoją drogą kilka razy przed startą gola drużynę z Siemianowic ratował ich bramkarz. Brakowało nam również szczęścia (strzały mijające bramkę Inpulsu o kilka centymetrów). Bardzo cieszy kolejna wygrana!!! Mam wielką nadzieję, że po niej przyjdą kolejne!!! Very Happy Very Happy Very Happy

Zako_Mario

Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 288

PostWysłany: Wto, 20 Lis 2007 3:18    Temat postu:

Szcześcia to my chyba wogole niemamy a jak z sytuacji 200% niestrzela sie to ja sam juz niewiem co mam pisac.Wink Pierwsza polowa wygladała ze strony Akademii jak bicie głowa w mor .
Naszczescie chłopaki zmobilizowali sie i strzelili 4 brami w drugiej polowie Very Happy

Aha sedzia wygladał na geja i usmiechał sie do kamery jakos tak dziwnie Very HappyVery HappyVery HappyVery Happy:

prawnik

Posty: 610

PostWysłany: Wto, 20 Lis 2007 18:57    Temat postu:

Chłopakom wyraźnie w pierwszej połowie meczu brakowało skuteczności. Nie wiem, z czego to wynikało, może z braku zimnej krwi w ostatnim momencie przed oddaniem strzału, ale wydawało się, że futbolówka szuka bramkarza gości.
A co do sędziego, to pewnie został po sobotniej paradzie pederastów.

Zako_Mario

Posty: 288

PostWysłany: Nie, 25 Lis 2007 23:57    Temat postu:

Temat Zamykam

Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Akademii Fani Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)