Akademia Słowa Poznań - AZS UW Warszawa

Zako_Mario

Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 288

PostWysłany: Pon, 04 Lut 2008 1:23    Temat postu: Akademia Słowa Poznań - AZS UW Warszawa

Akademia Słowa Poznań - AZS UW Warszawa 11-3
Bramki
(4-1) Lebiedziński 4, Łeszyk 2, Zibert 2, Ł. Pieczyński 2, Hirsch - Staniszewski, Kiełbiewski, Rossa

Mały festiwal strzelecki Akademii,
choć przez moment nie było widać znacznej przewagi.
Zasłużone zwycięstwo z dużo słabszym zespołem z Warszawy

Ostatnio zmieniony przez Zako_Mario dnia Pon, 04 Lut 2008 1:44, w całości zmieniany 1 raz
lewandi
Manager

Dołączył: 20 Mar 2007
Posty: 39

PostWysłany: Pon, 04 Lut 2008 8:26    Temat postu:

Dobry mecz w wykonaniu całego zespołu, choć, jak pisze Mario, był i gorszy fragment.

prawnik

Dołączył: 12 Mar 2007
Posty: 610

Pomógł: 6 razy
Skąd: Gwinea Bissau

PostWysłany: Pon, 04 Lut 2008 13:54    Temat postu:

A czy ktoś mógłby napisać o tym meczu coś więcej? Np. jaka piątka zaczęła mecz, jak się zmieniał wynik i jak się zaprezentowali rezerwowi.

lewandi
Manager

Posty: 39

PostWysłany: Pon, 04 Lut 2008 17:42    Temat postu:

Z tego co pamiętam pierwsza 4: Hoeft, Lebiedziński, Pieczyński, Łeszyk oraz Mielcarek w bramce (mogę się mylić).
Cały skład: Mielcarek, Jankowski-Lebiedziński, D. Pieczyński, Łeszyk, Hirsch, Zibert, Wojciechowski, Bartkowiak, Ł. Pieczyński, Mójta, Hoeft.
11:3- Zibert (40')

Mecz "zacięty" tylko w pierwszej połowie i na początku drugiej. Potem niepodzielnie na boisku rządzili akademicy.
W pierwszej połowie przedłużony rzut karny wykonywał Karol Bartkowiak, niestety dobrą interwencją popisał się bramkarz AZS, podobnie jak przy kolejnym przedłużonym rzucie karnym w drugiej połowie.
Wykonawcą tego drugiego był najmłodszy w zespole Akademii Filip Mójta (17lat).
"Młodzież" Akademii zaprezentowała się po raz kolejny korzystnie. Miejmy nadzieję, że zwyżkowa forma naszych pupili da im upragnione zwycięstwo nad Hurtapem, który przegrał wczoraj z PA Novą Gliwice.

prawnik

Posty: 610

PostWysłany: Czw, 07 Lut 2008 19:38    Temat postu:

Obejrzałem relację na comtv i doszedłem do wniosku, że żaden inny zespół w lidze nie potrafi tak jak Akademia Słowa zdobywać i tracić goli.

Herflik

Dołączył: 14 Mar 2007
Posty: 180

Pomógł: 5 razy
Skąd: Chile

PostWysłany: Pią, 08 Lut 2008 21:38    Temat postu:

Należy dodać, że przez dłuższą chwilę Akademia grała najmłodszym możliwym składem (Lebiedziński, Ł. Pieczyński, Wojciechowski, Mójta).

prawnik

Posty: 610

PostWysłany: Sob, 09 Lut 2008 19:28    Temat postu:

ja nie widzę w tym nic niezwykłego. I na pewno nie jest to usprawiedliwienie złej gry zespołu.

lewandi
Manager

Posty: 39

PostWysłany: Sob, 09 Lut 2008 20:00    Temat postu:

Nie wiem o co chodzi?? Jeśli Akademia ma najwięcej strzelonych bramek w lidze, a straciła ich więcej tylko od zespołów z miejsc 1,2,3 oraz 5 to w czym problem i czego się czepiać. A poza tym jak mawiał ś.p. Kazimierz Górski: "wygrywa ten kto strzeli o jedną bramkę więcej".
Święte słowa, w futsalu też.
Gra ofensywna pociąga za sobą ryzyko narażenia się na kontry. Coś za coś.

prawnik

Posty: 610

PostWysłany: Sob, 09 Lut 2008 20:05    Temat postu:

To, że Akademia strzela gole mnie cieszy. Bardzo.
Ale jeszcze bardziej mnie cieszyło, gdy w zeszłym sezonie Akademia walczyła. Grała mądrze i uważnie w obronie. Strzelała co prawda niewiele bramek, ale właśnie najczęściej przynajmniej o tę jedną więcej od przeciwnika.

Zako_Mario

Posty: 288

PostWysłany: Czw, 14 Lut 2008 0:47    Temat postu:

ZAMYKAM
Jak ktoś miał by ochotę napisać coś odnośnie tego meczu proszę zemną o kontakt na PW

Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Akademii Fani Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)