Zako_Mario

Dołączył: 15 Mar 2007
Posty: 288

PostWysłany: Nie, 25 Maj 2008 12:29    Temat postu: FINAŁ PUCHARU POLSKI

Dwa spotkania finałowe o Halowy Puchar Polski zostaną rozegrane 1 i 6 czerwca. Gospodarzem pierwszego meczu będzie Akademia Słowa Poznań.

AKADEMIA SŁOWA POZNAŃ - KUPCZYK KRAKÓW

1 czerwca mecz w Pniewach 6 czerwca mecz w Krakowie

Pierwszy mecz zakończył się wygraną Akademii Słowa Poznań 5-3 z Kupczykiem Kraków

Następny mecz już w piątek 6 czerwca w Krakowie w hali przy ulicy Kolnej 2
start o godzinie 20.00

Ostatnio zmieniony przez Zako_Mario dnia Nie, 12 Paź 2008 9:20, w całości zmieniany 3 razy

lewandi napisał:
Spotkanie odbędzie się w niedzielę, 01. czerwca o godz. 16.00 w Pniewach, w Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Wolności 20.

prawnik

Posty: 610

PostWysłany: Śro, 28 Maj 2008 15:30    Temat postu:

ze względu na to, że 1 czerwca mecz rozgrywa reprezentacja Polski, finał Pucharu Polski w futsalu Akademia Słowa kontra Kupczyk Kraków został przesunięty z godziny 16 na 19.

PostWysłany: Śro, 28 Maj 2008 17:14    Temat postu:

W najbliższą niedzielę tj. 01.06.2008 roku o godzinie 19.00 w Hali Sportowo - Widowiskowej, przy ulicy Wolności 20, w Pniewach odbędzie się pierwszy mecz finałowy Halowego Pucharu Polski w sezonie 2007/2008. Przeciwnikiem Akademików będzie drużyna Kupczyka Kraków, która w półfinale we własnej hali pokonała zespół Hurtapu Łęczyca 4:1. Drugie spotkanie odbędzie się w piątek 06.06.2008 roku w Krakowie, początek meczu o godzinie 20.00.

Tak jak to miało miejsce podczas meczu półfinałowego, będzie dostępny darmowy autokar, którym nasi sympatycy będą mogli pojechać na ten niezwykły mecz. Planowany wyjazd autobusu jest na godzinę 18.00 z placu pod Aulą UAM. Warunkiem jest przesłanie maila z imieniem i nazwiskiem pod adres [link widoczny dla zalogowanych] potwierdzającego chęć wyjazdu.

Także podczas tego meczu będą z Wami podwójne paluszki firmy BEER FINGERS, która ponownie będzie posilać kibiców swoimi przepysznymi produktami.

Liczymy na Waszą obecnośc i głośny doping!!
Serdecznie zapraszamy!!

Zako_Mario

Posty: 288

PostWysłany: Pią, 30 Maj 2008 16:59    Temat postu:

szykuje sie niezła imprezka mam nadzieje że dużo ludzi pojedzie na ten mecz a Akademia Słowa Poznań zdobędzie PUCHAR POLSKI .
Apel jak ktoś może nas(kibiców) wesprzeć finansowo to bardzo bym się cieszył-planujemy zrobić oprawę całego spotkania lecz nie mamy w chwili obecnej na to pieniędzy.
Zainteresowanych proszę o maila bądź PW

Ostatnio zmieniony przez Zako_Mario dnia Śro, 04 Cze 2008 12:06, w całości zmieniany 1 raz
prawnik

Posty: 610

PostWysłany: Nie, 01 Cze 2008 22:48    Temat postu:

W pierwszym meczu finału Halowego Pucharu Polski rozegranym w Pniewach Akademia Słowa Poznań pokonała Kupczyka Kraków 5:3 (2:2).
Bramki strzelali:
    dla Akademii:
      Daniel Lebiedziński (8 - z podania Dariusza Pieczyńskiego)
      Bartosz Łeszyk (12 - z podania Daniela Lebiedzińskiego, 39)
      Klaudiusz Hirsch (28, 36)

dla Kupczyka:
      Krzysztof Marzec (6, 29)
      Michał Słupek (15)

Warto odnotować, że w 11 minucie spotkania w słupek trafił Łukasz Pieczyński z podania Daniela Lebiedzińskiego oraz że bramka Krzysztofa Marca dla Kupczyka z 29 minuty meczu padła po błędzie sędziego, który nie przerwał gry pomimo faulu na zawodniku Akademii.

Ostatnio zmieniony przez prawnik dnia Nie, 01 Cze 2008 22:54, w całości zmieniany 3 razy
Colo

Dołączył: 16 Gru 2007
Posty: 4

PostWysłany: Pon, 02 Cze 2008 13:51    Temat postu:

Oczywscie bramke w 12 minucie zdobyl z podania Bartosza łeszyka Daniel Lebiedzinski z nr 19 !!

prawnik

Posty: 610

PostWysłany: Pon, 02 Cze 2008 16:11    Temat postu:

Bardzo przepraszam za pomyłkę. Nie chciałem nikogo wprowadzić w błąd. Za wszelkie ewentualne sprostowania dziękuję. Na swoje usprawiedliwienie podnoszę fakt, że osobiście dużej części meczu nie widziałem a na te fragmenty, które zaobserwowałem, patrzyłem przez pryzmat ogromnej ekscytacji.

PostWysłany: Sob, 07 Cze 2008 0:26    Temat postu:

niestety Akademia Słowa przegrała w drugim meczu Halowego Pucharu Polski z Kupczykiem Kraków 9-3 (2-2), [link widoczny dla zalogowanych]
bramki dla Kupczyka: Leśniak (1'), Bizoń (19', 30'), Słupek (24', 26', 28', 37'), Marzec (39'), Filipczak (39')
bramki dla Akademii: Lebiedziński (6', 21'), Wojciechowski (9')

Ostatnio zmieniony przez cityman dnia Sob, 07 Cze 2008 0:28, w całości zmieniany 1 raz
Wyświetl posty z ostatnich:    Zobacz poprzedni temat : Zobacz następny temat
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Akademii Fani Strona Główna -> Mecze Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)